top of page
Ekran Resmi 2023-02-16 17.37.20.png

Konaklama Hakkında Bilgilendirme1-   Tesisimizde konaklayacak misafirlerimizin ilgili personele konaklama kaydı için T.C. kimlik numarası yazan kurum kimliği, ehliyet, nüfus cüzdanı, pasaport vb. kimlik kartlarını ibraz etmesi gerekmektedir.


2-  Oda girişleri ( check-in ) 14:00 dir, odanın uygun olması  halinde daha erken saatlerde giriş yapılabilir. Çıkış ( check-out ) en geç  12:00’de yapılır.


3- Odalarda elektrikli, gazlı, ısıtma veya pişirme amaçlı araç ve gereç (Her türlü ısıtıcı, ocak, tencere, tava vb.) bulundurulamaz. 


4- Tesisimizde diğer misafirlerimizi rahatsız edecek şekilde; gece 23:00'ten sonra gürültü yapılmamasını (yüksek sesle konuşulmamasını, şarkı söylenmemesini, müzik dinlenmemesini)  rica ederiz. 

 
5-  Tesisimizde konaklayan misafirlerimizden konaklama bedelleri giriş yaptıklarında peşinen alınır.


6-  Misafirlerin rezervasyon tarihinde tesisimizde olmamaları veya aynı gün tesisimizden ayrılma taleplerini iletmesi halinde, rezervasyon için ödenmiş toplam tatil tutarının %30'u olan ön ödeme iade edilmeyecektir.

7-  Tesisimize giriş (check in ) yaparak toplam tatil tutarının %30'u olan ön ödeme tutarı kadar konaklayıp tesisimizden ayrılmak isteyen misafirlerimiz, kalan tutarın %30'unu daha ödemeyi kabul etmiş olur. Tesisten ayrılma talebini giriş ( check in ) günü yapılması durumunda misafirlerimizin ek bir ödeme yapmasına gerek duyulmaz.

8-  Giriş( check-in ) tarihinden 14 gün öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde ödenilen tutarın tamamı iade edilir.


9- Tesisimizde alkollü ve alkolsüz içki satışı yapılmakta olup dışarıdan içecek getirmek yasaktır. İçecekler BODRUM BELEDİYE A.Ş. Cafe İşletmelerinin içecek fiyatlarının ortalaması alınarak belirlenmiştir.

10 - Giriş yapıldıktan sonra misafirlerimiz yanlarında getirdikleri yiyecek ve içecekleri ortak alanda tüketmesi halinde, işletmenin belirlemiş olduğu hizmet bedelini ödemeyi kabul etmiş olur. 

  • Black TripAdvisor Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page